יום רביעי, 19 בפברואר 2014

כבר מראש נודיע שאין לנו שום תירוץ סביר או אפילו מתקבל על הדעת להפסקה המוגזמת הזאת מהפוסט האחרון... 

אבל תקשיבו, כל כך הרבה זמן עבר ויש כל כך הרבה דברים חדשים ו..איך לומר, אנחנו פה בשביל להישאר

אגף מאפי הבוקר שלנו, או בצרפתית 'הקרואסונים שלנו' קיבל תשומת לב מיוחדת בשנה האחרונה והפך את הבר שלנו למקום הכי 'אי אפשר לעבור בלי לעצור' שיש בעיר ובכלל. 
קצת לפני עלות השמש, בשעות האלה שעדיין חשוך,
מתחילה מלאכת פתיחת הבצקים, גילגול והתפחה. עבודה מדויקת של בריאה מחדש, של דאגה וכוונה טובה לכל קרואסון חמאה, לכל מאפה גבינה ותותים ולכל רוגעלך שמתגלגל פה על הבוקר. מיי הקרמל שירחצו את הבייגלס בעוד דקות אחדות שולחים עידוד (אידוד) ועוזרים בהתפחה.
כשתחל האפיה, האזור כולו ינשא על ענני הריח הבלתי אפשריים שמיד יתורגמו במוחם של העוברים והשבים ל- 'שמישהו יביא לי קרואסון חמאה עכשיו!' ויסתיים בפתיחת הבוקר הממכרת של קפה מצוין ומאפה אלוהים ישמור.יש לנו תפריט חדש שמקדש את החורף.
זה אומר שיש בו תשומת לב יתרה לדברים שמתחשק בחורף: תבשילים, מנות חמימות, מרקים ודגים.


במקביל לפיתוח התמידי של המנות ולחידוש הבלתי פוסק של מנות הספיישל היומיות והקינוחים החדשים, נתנו תשומת לב מיוחדת גם לקהל הצימחוני שאתכם אנחנו אוהבים במיוחד.
יש מנת תבשיל תאילנדי - חלב קוקוס, בטטה וטופו שמתבשלים עם גלנגל, כפיר ליים ולמון גראס... למעלה כוסברה רק למי שאוהב ואורז לבן בצד.
לא משהו שתרצו להפסיד ובטח משהו לחזור בשבילו.


מצד שני (המערבי) הכנסנו גם יותר מנות מהים כמו סביצ'ה ומעורב ים ולפעמים אפילו חריימה עם כל הטקס והחריף והחלה פרוסות עבות ורוטב והכל.

יש הרבה חדש ועל כל הטוב והישן שמרנו וטיפחנו.
אנחנו אוהבים אתכם ומצפים כל יום מחדש.


אין תגובות:

פרסום תגובה